Jak fungujeme - arbios.cz
14093
page,page-id-14093,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Jak fungujeme

arbios.cz jdeme na to

Začátek – Jdeme na to

Zaujal Vás náš produkt (webový projekt, 2D či 3D animace, dabing či jazyková korektura)? Kontaktujete nás telefonicky na 603 142 478, či emailově na info@arbios.cz. Ihned Vám odpovíme a splníme Vaše požadavky.

Zahájení spolupráce

Vyjasníme si cíl Vašeho podnikatelské úmyslu, úlohu společnosti Arbios v projektu a sestavíme koncept obchodní strategie pro Váš projekt.

Vytvoříme cenovou kalkulaci a plán realizace projektu.

O nás
Asian businessman handshake with modern skyscrapers as background
Business people meeting to discuss the situation on the market

Realizace projektu

Nastavíme komunikační spolupráci mezi týmem Arbios a klientem a odsouhlasený koncept projektu zrealizujeme v předem stanovém časovém úseku.

Kontrola vypracování

Představíme Vám dokončený projekt a následně proběhne Vaše kontrola, zdali je vše v pořádku a vypracování splňuje všechny stanovené požadavky. V této fázi opravíme případné nedostatky a implementujeme finální požadavky na dodatečné změny.

arbios.cz - kontrola vypracování
Image of business partners discussing documents and ideas at meeting

Předání projektu a spolupráce

Předáme Vám finální projekt a popřípadě nastavíme podmínky další společné spolupráce.

Tým Arbios nabízí dlouhodobou spolupráci v těchto oblastech: správa webového portálu (aktualizací a rezervací), aktivní podpora Vašeho blogu, správa sociálních sítí, či aktivní podpora Vašeho obchodu.

Reference