Projekty na míru - arbios.cz
17022
page,page-id-17022,page-template-default,ajax_updown,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Projekty na míru

Přečtěte si, co projekty na míru obsahují

Začínáte podnikat a nevíte si rady s celkovou strategií propagace své firmy? Zakládáte novou firmu, nebo naopak máte firmu, která funguje již delší dobu, ale cítíte, že Vaše online aktivity nejsou optimální? Chtěli byste vytvořit reprezentativní webové stránky, s logickou strukturou a kvalitním obsahem? Zvažujete upoutat Vaše zákazníky líbivým reklamním spotem? Potřebujete zlepšit aktivitu Vaší firmy na sociálních sítích? Rádi byste zpětnou vazbu o tom, jak se klienti chovají na Vašich stránkách? Pak jste tady správněKontaktuje Arbios s.r.o. a my vám s radostí pomůžeme vytvořit projekt na míru.

Základem každé úspěšné spolupráce je vzájemná komunikace. Na začátku si tedy musíme dobře definovat Vaše požadavky. My v reakci na tyto požadavky navrhneme vhodnou strategii dalšího postupu. Pro bližší informace si prosím pročtěte jednotlivé služby níže.

Tvorba webových stránek

V dnešní době jsou kvalitně zpracované webové stránky nutností nejen pro velké firmy, ale i pro malé, střední podniky a živnostníky. Investice do webových stránek ale nemusí nutně znamenat částky v řádech statisíců Kč. Společnost Arbios s.r.o. pro vás ráda vytvoří vzhledem moderní, logicky postavené a uživatelsky příjemné webové stránky za rozumnou cenu.

Webové stránky vytváříme s pomocí redakčního systému WordPress. Na výběr je tisíce šablon, které nainstalujeme na vybranou doménu. Po instalaci upravíme webové stránky do vámi požadovaného vzhledu a funkčnosti. Společně si stanovíme klíčová slova pro váš web tak, abychom optimalizovali obsah webu pro vyhledávače. Váš web tak dosáhne více unikátních návštěvníků každý měsíc.

Obsah webu

Pokud si nevíte rady s obsahem webu, navrhneme Vám strukturu webu a pokud budete chtít, zpracujeme pro Vás i kvalitní obsah. Pro penzion jsme například zpracovali až 30 různých výletů v okolí a detailně rozpracovali cesty jak pro pěší, tak i cyklo výlety. Samozřejmostí je dodání fotografií z míst, která dodají chuť vydat se na výlet i zapřisáhlým povalečům.

Fotografie a virtuální prohlídky

Důležitou součástí designu každé webové stránky jsou fotografie. Nafotíme pro Váš web profesionální fotografie, abychom podtrhli kvalitní vzhled webu. Velice neokoukanou a lákavou službou jsou tzv. virtuální prohlídky, kde zákazník může doslova vstoupit do prostoru vašeho světa.

Korektura textů

Nedílnou součástí odevzdání webu je přísná korektura textů. Každá drobná chybička sníží kvalitu webu a proto se na tuto stránku snažíme klást velký důraz.

Tvorba videí

Jedno 2 minutové video řekne mnohdy více než tisíc slov psaného textu. Dokáže zaujmout, překvapit, snadno vysvětlit celkový koncept a úspěšně přesvědčit zákazníka o hodnotě produktu. Nechte si u nás udělat propagační video – nebudete litovat.

Dlouhodobá spolupráce

Naším cílem je navázat s klienty dlouhodobou spolupráci a pomoci při správě webu a následném provozu. Pokud tvoříme zakázku pro penzion, hotel nebo chalupu můžeme například zabudovat online rezervační systém a spravovat klientské rezervace.

Sociální sítě

Důležitou součástí online propagace jsou sociální sítě. Založíme pro vás všechny důležité sociální sítě, jako Facebook, Twitter, Instagram, Google+ a další a spojíme je s vaším webem a pokud budete chtít, budeme je pro vás také dlouhodobě spravovat.

.

Pokud se jedná o web s ubytováním je třeba myslet nadnárodně. Spousta cizinců cestuje do naší rodné vlasti poznat krásy, které skýtá náš kraj. Kromě klasických způsobů propagace na webech chaty a chalupy se nabízí například zprostředkovatelské webové stránky jako Airbnb.com nebo Booking.com. Účastí vašeho hotelu či penzionu na těchto webech zvýšíte obsazenost velice výrazným způsobem. Již během prvních týdnů uvidíte neskutečné výsledky. Můžeme se pochlubit vlastní zkušeností, při realizaci Penzionu U Bambuchů v Libici nad Doubravou jsme měli již během prvních dvou týdnů od spuštění webu první klienty z Chorvatska a Spojených států amerických.

Zpětná vazba

Váš web napojíme na Google analytics. Jeden z kvalitních nástrojů na měření návštěvnosti webu a chování zákazníků. Pokud budete chtít, po měsíci prozkoumáme, kdo jsou vaši klienti, kde se na stránkách pohybují, kolik procent zákazníků se vrací a spoustu důležitých informací, na základě kterých dokážete vaši strategii zdokonalit.